מערכות אזעקה זה הדבר האפקטיבי ביותר להברחת גנבים נכון להיום. זה לא סתם משפט. זה משפט מבוסס על ניסיון של למעלה מעשר שנים בהן צוות בית הזהב התקינו, תחזקו ותיקנו מערכות אבטחה בבתים פרטיים וכן בעסקים. כמובן שלא פעם יצא לנו להגיע למקומות אחרי פריצה או שוד. והמסקנה ברורה ופשוטה: כל בית וכל עסק חייב לפחות מערכת אזעקה אחת במקום!

 

מערכת אזעקה אלחוטית

Power Max +

מערכת אזעקה אלחוטית Power Max +

זוהי מערכת אזעקה אלחוטית שמתאימה לשימוש עסקי ופרטי לשמירה על העסק והמשרד. במערכת אזעקה זו קיימים פתרונות אבטחה רחבים כאשר ניתן לשלב במערכת זו גלאי עשן, גלאי גז וגלאי הצפת מים.

 

מערכת אזעקה אלחוטית Power Max Pro

זוהי מערכת אזעקה אלחוטית נוספת מבית ויסוניק שמתאימה לשימוש פרטי ושמירה על הבית. זוהי מערכת ידידותית הניתנת להפעלה על ידי שלט. גם במערכת אזעקה זו ישנם פתרונות אבטחה בהן ניתן לשלב מערכות נוספות כגון גלאי עשן, גלאי גז וגלאי הצפת מים בבית.

 

 

מערכת אזעקה קווית

 

מערכת אזעקה קווית

מערכת אזעקה קווית מבית "פימא". זוהי מערכת אזעקה מתקדמת עם יכולות זיהוי תנועה מתקדמות ביותר. למערכת זו קיים מגוון רחב מאוד של גלאים מסוגים שונים שניתן להתאים לעסק או לבית כאחד.

מערכת אזעקה זו מתאימה במיוחד לבעלי עסקים עם דרישות מיגון מיוחדות על ידי חברות הביטוח. למערכת אזעקה של חברת פימא יש גלאי אנטי מאסק או במילים אחרות אנטי ונדליזם המונעות הכנה לפריצה על ידי ניתוק או שבירת הגלאי.

 

 

מערכות אזעקה יודעות:

מערכות אזעקה יודעות לצפור חזק בתוך המקום ומחוצה לו וכך להזעיק שכנים ועוברי אורח
מערכות אזעקה  יודעות לצלצל לעד 4 טלפונים קוים וניידים של בעלי המקום למשל
מערכות אזעקה יודעות להזעיק את סיירי המוקד במידה והיא מחוברת למוקד אבטחה כלשהו
מערכות אזעקה יודעות להפעיל ממסרים אליהם ניתן לחבר כמעט כל דבר חשמלי. (שער חשמלי, מחסום, פרוגקטור ועוד)

אילו מערכות אזעקה קיימות?

חברות רבות מייצרות מערכות אזעקה בארץ ובעולם. כל מערכת אזעקה כוללת מודול או פיצר כזה או אחר אך בגדול ניתן לחלק את המערכות למערכות קוויות, אלחוטיות ומשולבות.