ראשי

מצלמות אבטחה ומיגון לבית ולעסק

מצלמות אבטחה ומיגון לבית ולעסק

פתרון כולל לאבטחה ושמירה על מקומות רגישים כמו הבית או העסק מפריצות עם יכולת לשחזור גנבות ושליטה מלאה מרחוק עם צפייה בזמן אמת מטלפון נייד או מחשב מרוחק.

מגוון רחב של מצלמות מכל הסוגים בטכנולוגיית אינפרה אדום מתקדמות ביותר הניתנות להתקנה בכל מקום גלוי או נסתר להשגחה מלאה על הנעשה.

אפשרות לחיבור מיקרופון המאפשר למשתמש לשמוע כל שיחה בסביבת המצלמה דרך המכשיר הסלולרי.

· התקנה מהירה.
· מערכת קלה להבנה ותפעול.
· מערכת חכמה עם הקלטה בעת זיהוי תנועה.
· ניתן להוריד הקלטה מהמערכת ישירות לדיסק און קי.

 

רוצים לדעת מהו המחיר של מערכת אזעקה לבית או לעסק?

מלאו את הטופס הקצר וקבלו הצעת מחיר שתפתיע גם אתכם.  <<< צרו קשר >>>

 

מחירים מעולים ללא תחרות, שירות תקלות מיידי ומקצועי

התקנת מערכת תוך 24 שעות ופחות.

 

 

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

כל מערכות האזעקה המתקדמות המספקות מענה כולל על הנכס או המשרד. מערכות אזעקה בטכנולוגיות מתקדמות הנותנות מענה לכל דרישת לקוח.

מערכת אזעקה עם מיגון מתקדם לעסק או לבית תיתן לכם את השקט הנפשי של מניעה והתראה נגד פריצה אפשרית, כך תוכלו לצאת מהבית או מהעסק ללא חשש בידיעה שהם מוגנים.

הטכנולוגיה המתקדמת כיום מספקת לנו אפשרויות רבות בבחירת מערכת האזעקה הטובה ביותר עבורנו, ישנן מערכות אזעקה קוויות המחוברות על יד כבל למערכת וישנן את המערכות האלחוטיות הניתנות להתקנה ללא צורך בקידוחים או בהעברת כבלים, כל מערכת אזעקה מותאמת אישית לפי צרכי הלקוח או דרישת חברת הביטוח.

מערכות האזעקה מאפשרות למשתמש לקבל התראה על ניסיון פריצה או חבלה במערכת על ידי הודעה ישירות למכשיר הטלפון הסלולרי. כך תוכלו לדעת שבמידה ויש ניסיון פריצה לבית או לעסק, אתם תדעו על כך באופן מיידי ולא תופתעו לגלות את הנזק שעשו הפורצים רק לאחר מעשה, יש בידכם למנוע זאת מלכתחילה.

רוצים לדעת מהו המחיר של מערכת אזעקה לבית או לעסק?
מלאו את הטופס הקצר וקבלו הצעת מחיר שתפתיע גם אתכם.  <<< צרו קשר >>>

 

 

מחירים מעולים ללא תחרות, שירות תקלות מיידי ומקצועי

התקנת מערכת תוך 24 שעות ופחות.

 

 

“בית הזהב” מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה של הוקמה בשנת 2001 במטרה לתת מענה מקיף ללקוחותינו בכל נושא מערכות האבטחה הנדרשות – לבית ולעסק כאחד.

השירותים שאנו מספקים:

מערכות אזעקה.

מצלמות אבטחה לבית ולעסק.

מתן אישור מיגון לחברות הביטוח.

אנו מספקים שרות מקצועי ואמין ללקוחות פרטיים ועסקיים הנמצאים במרכז הארץ.

הקו המנחה שלנו הוא לתת שרות מקצועי ואמין ללקוחותינו. לנו אין אותיות קטנות ומחירים שלא כוללים מע”מ או הפתעות בלתי צפויות. הכול ידוע מראש, אנו נותנים ללקוח הצעת מחיר מסודרת אחרי שהיינו באתר הלקוח (אלה אם כן מדובר במשהו מאוד פשוט וסטנדרטי)  הכוללת את רשימת כל הציוד שחייבים להתקין עם פירוט כל העבודות עם מחיר לכל פריט ופריט כך שהצעת המחיר תיהנה שקופה לעני הלקוח.

אם אתם מעוניינים להתקין מערכת אזעקה או מצלמות אבטחה במעגל סגור בבית או בעסק שלכם אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לשרת אתכם נאמנה.

מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה זה אנחנו.